Pobierz cenniki i katalogi

Zdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WK

 

Skrót nazwy systemu Opis systemu Pobierz plik
TURBO

System powietrzno-spalinowy wykonany z blachy kwasoodpornej, stosowany do kotłów z zamkniętą komorą spalania i kondensacyjnych, pracujący w trybie mokrym w nadciśnieniu.

 

SPUk Jednościenny wkład kominowy, wykonany z blachy kwasoodpornej, przeznaczony do odprowadzania spalin z kotłów kondensacyjnych większej mocy, opalanych gazem lub olejem opałowym.
DWWk i DWWk INVEST Dwuścienny izolowany system  kominowy, wykonany z blachy kwasoodpornej, przeznaczony do odprowadzania spalin z kotłów kondensacyjnych większej mocy, opalanych gazem lub olejem opałowym, stosowany jako  komin zewnętrzny.
Kaskadowy System Kominowy WADEX Kaskadowy System Kominowy WADEX przeznaczony jest do odprowadzenia spalin z kilku urządzeń grzewczych opalanych gazem lub olejem opałowym, zainstalowanych w kotłowni, z których spaliny odprowadzane są do jednego, zbiorczego przewodu spalinowego.

ZSPS (LAS)
Zintegrowany system powietrzno-spalinowy, wykonany z blachy kwasoodpornej, przeznaczony do odprowadzania spalin i zasysania powietrza do kotłów z zamkniętą komorą spalania i kondensacyjnych, włączonych do tego samego przewodu spalinowego (kotły podłączone są na kilku kondygnacjach).
TURBO PPH Z dniem 24.04.2018 r. system TURBO PPH został wycofany z oferty.
SPU Jednościenny wkład kominowy przeznaczony do urządzeń grzewczych opalanych gazem lub olejem opałowym, pracujących w podciśnieniu. Stosowany jest jako wkład do istniejących szachtów.
SPUż

Jednościenny wkład kominowy wykonany z blachy zaliczanej do gatunku żaroodpornych o grubości 1 mm (rury owalne 0,8 mm), przeznaczony  do odprowadzenia spalin o max temp. 600 oC z kotłów opalanych drewnem i paliwami stałymi, pracujących w podciśnieniu.

DWW, DWW INVEST 

Dwuścienny, izolowany system  kominowy przeznaczony do odprowadzenia spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem lub olejem opałowym, stosowany jako  komin zewnętrzny.

 

DWWż, DWWż INVEST Dwuścienny, izolowany system  kominowy, wykonany z blachy zaliczanej do gatunku żaroodpornych o grubości materiału przewodu spalinowego 1 mm, do kotłów opalanych drewnem i paliwami stałymi, stosowany jako samodzielny komin zewnętrzny.
WK System przewodów przyłączeniowych typu WK wykonany z blachy stalowej o grubości 2 mm, przeznaczony do odprowadzenia spalin z urządzeń opalanych drewnem i paliwami stałymi.
Akcesoria Skrzynki gazowe, naczynia wzbiorcze, neutralizatory

 

INFORMACJE O FIRMIE

Wadex SA należy do czołowych polskich producentów przewodów spalinowych ze stali kwasoodpornej przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem i olejem (rozwiązania dla gospodarstw domowych i przemysłu). Usługi cięcia i...

AKTUALNOŚCI NA STRONIE
31.03.2021
Zarząd PPH Wadex S.A. informuje, że w dniu...» więcej
13.03.2020
Szanowni Klienci, informujemy, że od dnia...» więcej
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.