Pobierz cenniki i katalogi

Zdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WK

OFERTA

Oferta działu kooperacji skierowana jest do firm , szukających dostawców podzespołów do wytwarzanych przez siebie wyrobów gotowych (produkujemy m.in. obudowy do drukarek przemysłowych, central sterowniczych i alarmowych, elementy do spawarek, kuchenek gazowych, aparatury elektrotechnicznej,  skrzynki gazowe).

Współpracujemy z firmami handlowymi dla których wykonujemy gotowe elementy   (dozowniki do mydła, papieru toaletowego,  kosze na odpadki, wyposażenia  sanitarne do pomieszczeń socjalnych i obiektów  użyteczności publicznej).

Dla firm realizujących  prace budowlano –montażowe wykonujemy m. in. elementy wykończeniowe (listwy przypodłogowe , framugi ościeżnic ze stali nierdzewnej). Przyjmujemy również zlecenia na  projekt, wykonanie   i montaż  kompleksowego wyposażenia  pomieszczeń socjalnych w zakładach przemysłowych i użyteczności publicznej, gdzie materiałem podstawowym jest stal nierdzewna.

 

TECHNOLOGIA

Dział kooperacji, posiada własne zaplecze projektowo – konstrukcyjne, dzięki któremu realizuje zadania w sposób kompleksowy, obejmujący m.in przygotowanie dokumentacji i wykonanie prototypów.  Uruchomienie produkcji nie jest limitowane długością serii produkcyjnej a  jest dostosowane do oczekiwań klienta. Własne ekipy montażowe umożliwiają   instalację zamówionego elementu na obiekcie.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy:

 

- prasy krawędziowe - długość gięcia 2500 mm

   

 

- wykrawarki CNC - format 1250x3000 mm, blachy węglowe do gr. 3 mm, nierdzewne do 2 mm

  

 

- wycinarki laserowe - format 1500x3000, blachy węglowe do gr. 12 mm, nierdewne do 6 mm

  

 

 

- urządzenie do grawerowania laserowego typu YAG

  

 

- gilotyny - długość cięcia 2000 mm, grubość materiału 0,5 - 2 mm

 - prasy hydrauliczne i pneumatyczne

 - spawarki ręczne i automatyczne

 - zgrzewarki

 - walcarki

 

 

ZAKRES USŁUG

 

Oferta działu kooperacji obejmuje kompleksową obsługę zlecenia. Wykonujemy wszystkie prace, związane z przygotowaniem  projektu i dokumentacji technicznej. Uruchomienie produkcji zawsze jest poprzedzone wykonaniem modeli i wzorców przedstawianych klientowi do akceptacji. Specjalizujemy się w krótkich seriach produkcyjnych.

Zakres usług, które oferujemy klientowi, obejmuje między innymi:

  • wykrawanie elementów z blach cienkich wg dokumentacji klienta,
  • wykonanie jednostkowych elementów wraz z opracowaniem dokumentacji technicznej oraz na życzenie klienta montażem na obiekcie,
  • wykonanie projektu i  dokumentacji technicznej oraz produkcja elementów z blachy nierdzewnej, stanowiących elementy wyposażenia   bądź też kompleksowa  zabudowa obiektów szpitalnych, socjalnych czy też użyteczności publicznej,
  • jednostkowe serie podzespołów bądź też wyrobów gotowych,
  • powtarzalne serie podzespołów bądź też wyrobów gotowych.

Gwarantujemy wykonywanie kompleksowych usług, związanych  z wykończeniem powierzchni (szlifowanie, malowanie proszkowe i natryskowe) wg zlecenia klienta.

INFORMACJE O FIRMIE

Wadex SA należy do czołowych polskich producentów przewodów spalinowych ze stali kwasoodpornej przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem i olejem (rozwiązania dla gospodarstw domowych i przemysłu). Usługi cięcia i...

AKTUALNOŚCI NA STRONIE
31.03.2021
Zarząd PPH Wadex S.A. informuje, że w dniu...» więcej
13.03.2020
Szanowni Klienci, informujemy, że od dnia...» więcej
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.