Pobierz cenniki i katalogi

Zdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WK

PPH Wadex SA to wiodący w kraju producent wyrobów z blach cienkich. Głównym obszarem aktywności produkcyjnej przedsiębiorstwa jest produkcja systemów kominowych wykonanych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.  Istotnym uzupełnieniem głównego profilu produkcyjnego jest kooperacja w zakresie produkcji podzespołów jak też  wyrobów gotowych z blach nierdzewnych,  produktów nie związanych z systemami odprowadzania spalin. 

Początek działalności firmy to rok 1990 . Najważniejsze daty w historii  to rok 1999, w którym to zapoczątkowano rozbudowę zakładu i modernizację parku maszynowego oraz rok 2000 w którym to przyznano Spółce certyfikat  ISO. Obecnie Spółka posiada System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015 czego potwierdzeniem jest przyznany przez INiG w Krakowie certyfikat SZJ. Firma otrzymała również certyfikat ISO 14001:2015
w zakresie Zarządzania Środowiskiem.

Dzisiaj Spółka to wiodący w kraju producent systemów odprowadzania spalin wykonanych z blach nierdzewnych i kwasoodpornych, przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych, opalanych gazem, olejem opałowym i ekologicznymi paliwami stałymi. Produkowane systemy używane są` w budownictwie mieszkaniowym, stanowiąc kluczowy element systemów odprowadzania spalin, wytwarzanych przez urządzenia grzewcze jak też w budownictwie przemysłowym jako części składowe systemów spalinowych czy też instalacji technologicznych. Oferowane produkty w znacznej części wytwarzane są na podstawie dokumentacji technicznej opracowanej przez własny dział technologiczny przedsiębiorstwa. Zapewniamy doradztwo techniczne w trakcie realizacji inwestycji jak też montaż wyprodukowanych przez nas instalacji. Główne rynki zbytu to dystrybutorzy i firmy instalatorskie z grupy techniki grzewczej i sanitarnej w Polsce,  krajach skandynawskich, republikach nadbałtyckich, Niemczech, Austrii oraz Republice Czeskiej  i Słowacji.

Wykorzystując ogromne doświadczenie w przetwórstwie blach nierdzewnych współpracujemy również z przedsiębiorstwami branży motoryzacyjnej, budowlanej, transportowej jak też wytwarzających artykuły gospodarstwa domowego, wykonując dla nich podzespoły oraz produkty finalne. Ten sektor
naszej aktywności produkcyjnej zajmuje już w chwili obecnej istotny udział w obrocie naszego przedsiębiorstwa i z roku na rok coraz dynamiczniej rośnie.
W produkowanych przez nas wyrobach używamy stali nierdzewnych, kwaso- i żaroodpornych pochodzących z najlepszych europejskich hut. Stosowane materiały gwarantują wieloletnią żywotność wykonanych przez nas produktów. Stosowane materiały do produkcji jak też gotowe wyroby  posiadają niezbędne aprobaty techniczne i wymagane certyfikaty.

Stawiamy do dyspozycji naszych partnerów własne  możliwości produkcyjne jak również wysoko kwalifikowaną kadrę inżynierską, zatrudnioną w działach konstrukcyjno-projektowych.

Gotowi jesteśmy wytwarzać krótkie serie produkcyjne jak też uczestniczyć w wyposażaniu realizowanych przez naszych partnerów  inwestycji w elementy, wytwarzane w ilościach jednostkowych. Możemy  realizować  zamówienia zgodnie z dostarczoną  dokumentacją jak też  samodzielnie opracować konstrukcję wyrobów.

INFORMACJE O FIRMIE

Wadex SA należy do czołowych polskich producentów przewodów spalinowych ze stali kwasoodpornej przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem i olejem (rozwiązania dla gospodarstw domowych i przemysłu). Usługi cięcia i...

AKTUALNOŚCI NA STRONIE
31.03.2021
Zarząd PPH Wadex S.A. informuje, że w dniu...» więcej
13.03.2020
Szanowni Klienci, informujemy, że od dnia...» więcej
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.