Pobierz cenniki i katalogi

Zdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WK

 

Nowe zakupy inwestycyjne

 

 

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013, Priorytet 1: Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw, Przedsiębiorstwa i Innowacyjność; Działanie 1.1; Schemat 1.1.A2 : Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na   poziomie przedsiębiorstwa, przedsiębiorstwo zrealizowało projekt inwestycyjny: „Wdrożenie innowacyjnej technologii obróbki blach cienkich”. W ramach projektu inwestycyjnego przedsiębiorstwo zakupiło:

  1. Numerycznie sterowane centrum obróbcze blach, bazujące na wycinarce laserowej LVD model Electra 3015.
  2. Urządzenie do automatycznego załadunku i rozładunku materiału.
  3. Zestaw wyposażony w prasy krawędziowe gnące o ramieniu 3200 mm zintegrowane z manipulatorem bazujące na prasach krawędziowych model TruBend 5130 firmy Trumpf.
  4. Urządzenie do automatycznego wywijania profili BEA 2 firmy Prinzing.

 

 

Wszystkie zakupione przez przedsiębiorstwo maszyny, po zakończeniu wieloetapowego cyklu szkoleń  prowadzonego przez dostawców urządzeń zostały włączone do zakładowej sieci komputerowej, umożliwiającej ich zdalne diagnozowanie i sterowanie. W chwili obecnej wszystkie urządzenia pracują w ramach przewidzianych dla nich zadań produkcyjnych.

 

Urządzenie gnące z manipulatorem

 

 

Wyoblarka                                                                                               Podajnik

 

 

Centrum obróbcze blach

 

 

Nowe produkty

 

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013, Priorytet 1: Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw, Przedsiębiorstwa i Innowacyjność; Działanie 1.1; Schemat 1.1.A2 : Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na   poziomie przedsiębiorstwa, przedsiębiorstwo zrealizowało projekt inwestycyjny: „Wdrożenie innowacyjnej technologii obróbki blach cienkich”. W ramach projektu inwestycyjnego przedsiębiorstwo opracowało i wdrożyło do produkcji:

  1. Dozownik do mydła w pianie Bali – 1 mm, typ DSM 203. Innowacyjna konstrukcja dozownika umożliwia posługiwanie się  wyłącznie jednorazowymi wkładami, zintegrowanymi z urządzeniem dozującym środek higieniczny. Jednorazowy wkład, ze względu na konstrukcję obudowy dozownika jak też elementu dozującego wyklucza zastosowanie innych, nie autoryzowanych przez producenta  elementów higienicznych. Konstrukcja dozownika umożliwia  bardzo łatwe jego serwisowanie jak też zapewnia długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie. Urządzenie zostało zaprojektowane na zlecenie firmy Merida Sp. z o.o.
  2. Automatyczny dozownik na ręczniki Autocut – 1 mm, typ CSM501. Niezwykle nowoczesny pod względem walorów konstrukcyjnych jak też funkcjonalności automatyczny dozownik na ręczniki pozwala połączyć  prostotę i funkcjonalność w użytkowaniu z oszczędnością sposobu dozowania ręczników jak też wysoką estetyką i odpornością na uszkodzenie. Zastosowane rozwiązania przy projektowaniu i wykonaniu obudowy ze stali nierdzewnej zapewniają bardzo proste serwisowanie i  długoletnie użytkowanie urządzenia. Dozownik został wykonany na zamówienie firmy Merida Sp. z o.o.

 

 

Wkład jednorazowy dozownika na ręczniki                                       Dozownik na ręczniki CSM 501

 

Dozownik pianowy DSM 203 z wkładem jednorazowym

 

 

Dozownik pianowy DSM 203 z wkładem jednorazowym

 

 

 

INFORMACJE O FIRMIE

Wadex SA należy do czołowych polskich producentów przewodów spalinowych ze stali kwasoodpornej przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem i olejem (rozwiązania dla gospodarstw domowych i przemysłu). Usługi cięcia i...

AKTUALNOŚCI NA STRONIE
31.03.2021
Zarząd PPH Wadex S.A. informuje, że w dniu...» więcej
13.03.2020
Szanowni Klienci, informujemy, że od dnia...» więcej
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.