Pobierz cenniki i katalogi

Zdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WKZdjęcie AZdjęcie CZdjęcie BZdjęcie DElementy WK

OFERTA

PPH WADEX S.A. jest producentem systemów kominowych jedno- i dwuściennych o średnicy przewodu spalinowego od 60 do 1000 mm. Systemy te służą do odprowadzenia spalin z urządzeń grzewczych opalanych różnego rodzaju paliwami. Systemy kominowe produkowane przez PPH WADEX S.A. stosowane są zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak w instalacjach przemysłowych. Stosowane są jako systemy odprowadzania spalin, systemy wentylacyjne czy  instalacje technologiczne (np. w suszarniach drewna czy zbóż).

PPH WADEX S.A. produkuje również  szafki gazowe, naczynia wzbiorcze do otwartych instalacji centralnego ogrzewania i inne elementy z blachy nierdzewnej wykonane zgodnie z wytycznymi klienta.

Firma nasza ma również w ofercie handlowej akcesoria  poprawiające efektywność pracy  instalacji kominowych takie jak regulatory ciągu, strażaki, roto- i turbowenty.

Częścią oferty handlowej przeznaczonej dla instalatorów montujących kominki są elementy przyłączeniowe wykonane z blachy czarnej: kolana skrętne i stałe, rury, trójniki, radiatory i oszewki.

Wszystkie towary będące w ofercie handlowej PPH WADEX S.A. posiadają wymagane certyfikaty CE, deklaracje zgodności lub atesty.

INFORMACJE O FIRMIE

Wadex SA należy do czołowych polskich producentów przewodów spalinowych ze stali kwasoodpornej przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem i olejem (rozwiązania dla gospodarstw domowych i przemysłu). Usługi cięcia i...

AKTUALNOŚCI NA STRONIE
31.03.2021
Zarząd PPH Wadex S.A. informuje, że w dniu...» więcej
13.03.2020
Szanowni Klienci, informujemy, że od dnia...» więcej
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.